Lokalizacja

Inwestycja Centro Ursus powstanie na skraju lewobrzeżnej, zachodniej części Warszawy, w dzielnicy Ursus, przy ul. Posag 7 Panien. Ten dawniej przemysłowy zakątek stolicy zyskuje dziś nowe życie, co czyni go znakomitym miejscem do zamieszkania. Ogromny potencjał dzielnicy Ursus przyciągnie zwłaszcza tych, którzy pragną odpocząć od nieustannego pędu i zgiełku Warszawy, ale jednocześnie nie chcą się z niej wyprowadzać. Lokalizacja zapewnia dobry dojazd do oddalonego o 9 km, pełnego atrakcji śródmieścia stolicy, a zarazem jest spokojna i pozwala złapać oddech po emocjonującym dniu. Okolica pełna urokliwych zaułków, które docenią pasjonaci aktywnego wypoczynku pod chmurką, obfituje także w sklepy, placówki edukacyjne i medyczne oraz inne potrzebne na co dzień udogodnienia.

Komunikacja

Dogodna lokalizacja Centro Ursus umożliwi łatwy dojazd zarówno do innych dzielnic Warszawy, jak i na tereny podmiejskie. Już 8 minut spacerem od inwestycji znajduje się stacja PKP Ursus Północny, skąd pociągi dojeżdżają do Śródmieścia w zaledwie 15 minut. Zmotoryzowani dostaną się do serca stolicy przez Al. Jerozolimskie lub ul. Połczyńską. W obu przypadkach droga w okolice Pałacu Kultury i Nauki zajmie ok. 30 minut. Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji także kilka linii autobusów dziennych i nocnych. Linią 177 można w niecałe 30 minut dojechać w pobliże oddalonego o 8 km Lotniska Chopina na Okęciu, a linia nocna N85 dowiezie bez przesiadek do ścisłego centrum Warszawy. Poruszanie się po mieście ułatwi również planowane uruchomienie ostatniej stacji II linii metra przy ul. Połczyńskiej. Z kolei osoby preferujące przyjazną środowisku jazdę jednośladem znajdą w pobliżu inwestycji liczne ścieżki rowerowe. Wygodę podróżowania poza miasto zapewnią trasy wylotowe – S2 (przechodzi w autostradę A2) i S8, do których można samochodem dojechać już w ok. 7 minut.

Udogodnienia i atrakcje okolicy

Inwestycja Centro Ursus powstanie w dzielnicy Ursus, której mieszkańcy cenią sobie spokój życia, harmonizujący z prężnie rozwijającą się miejską infrastrukturą osiedla. 
Najbliższe centrum handlowe znajduje się w odległości zaledwie kilometra od inwestycji (10 minut spacerem), a kolejne dwa, z wieloma sklepami, restauracjami i obiektami rozrywkowymi – 5 km dalej. W okolicy są też inne punkty handlowo-usługowe, m.in. sklepiki osiedlowe, markety spożywcze, budowlane i elektryczne, kawiarnie, poczta, banki, stacje paliw, a także przychodnie, apteki czy kościoły. W promieniu 2 km znajdują się ponadto liczne państwowe i prywatne przedszkola, szkoły podstawowe i licea. 
Po pracy i szkole w okolicy nie brakuje okazji do przyjemnego spędzania czasu. Około 20 minut spacerem od inwestycji znajduje się kilka parków: Hassów, Achera i Czechowicki z malowniczym stawem. Wkrótce w bezpośrednim sąsiedztwie Centro Ursus, przy ul. Gierdziejewskiego, powstanie EKOpark z polanami piknikowymi, placami zabaw, siłownią plenerową i wybiegiem dla psów. Pasjonaci wypoczynku na sportowo mają do dyspozycji również szkoły tańca, siłownie, skate park, pływalnię z sauną czy Ośrodek Sportu i Rekreacji z kompleksem basenów i saun, boiskami, kortem tenisowym, parkiem linowym i zajęciami fitness. Miłośnicy rozrywek artystycznych znajdą coś dla siebie w lokalnym domu kultury i bibliotece publicznej. Przyszli mieszkańcy będą mogli również w około kwadrans dotrzeć do centrum Warszawy, gdzie na każdym kroku czekają rozmaite muzea, galerie sztuki, wspaniałe zabytki oraz interesujące wydarzenia kulturalne, sportowe i biznesowe. Na weekend poza miastem można wybrać się do oddalonego o 20 minut samochodem Kampinoskiego Parku Narodowego na północy bądź do Lasów Sękocińskich na południe od stolicy. Sielankowe, ciche zaułki zieleni, dobra komunikacja z centrum miasta i rozwinięta infrastruktura okolicy, odpowiadająca na wszelkie codzienne potrzeby, sprawią, że mieszkańcy Centro Ursus z łatwością odnajdą tu wiele przyjemności i upragnioną równowagę życia.